Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 14:45
 
Zabıta Trafik Ekipleri Görev Başında
İstanbul Beylikdüzü’nde, sabah saatlerinde ana erterlerde yaşanan trafik yoğunluğuna Beylikdüzü Belediyesi zabıta trafik ekipleri çözüm oluyor.
YAŞAM Haberi
Zabıta Trafik Ekipleri Görev Başında

ZABITA TRAFİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı zabıtalar, özellikle sabah saatlerinde Beylikdüzü’nün ana arterlerinde yaşanan trafik yoğunluğuna bağlı oluşan trafik sıkışıklığını gidererek vatandaşların Beylikdüzü’ne giriş ve çıkışlarını rahat ve sakin bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyor. Altı senedir sürdürülen uygulama, sürücüler tarafından da beğeni ile karşılanıyor.

 

TRAFİK SIKIŞIKLIĞINA ANINDA MÜDAHALE

Ana arterlerde oluşan trafik yoğunluğunu gidermek için görev yapan zabıta ekiplerinin ilçedeki trafik sorununu en aza indirmek için yoğun bir mesai harcadıklarını söyleyen Beylikdüzü Belediyesi Zabıta Müdürü Atila Uysal “Hafta içi Anadolu Caddesi ve Atatürk Bulvarı’nın kesiştiği Park Teras’ın önünde, hafta sonu da trafiğin yoğun olduğu yerlerde ve Beylik Pazarı’nın içinde ve çıkışlarda, dört motorize, beş trafik, bir komiser, bir amir arkadaşımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zabıta, Trafik, Ekipleri, Görev, Başında,
Yorumlar
Haber Yazılımı