Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 16:19
 
Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu Bildenhan Kazandı
Adana Yeşiloba Hipodromu’nun ev sahipliğinde 15 Şubat Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu bu yıl Salih Yıldızer’in sahibi olduğu BİLDENHAN isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş ile kazandı.
SPOR Haberi
Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu Bildenhan Kazandı

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU’NU BİLDENHAN KAZANDI

Adana Yeşiloba Hipodromu’nun ev sahipliğinde 15 Şubat Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Yüreğir Belediye Başkanlığı Koşusu’nu bu yıl Salih Yıldızer’in sahibi olduğu BİLDENHAN isimli safkanı, jokeyi Halis Karataş ile kazandı. 8 yaşındaki BİLDENHAN, bu birincilikle başarılarına bir yenisini daha ekledi.

 

Adana’da, 7 koşulu programın tek kupalı mücadelesinde, 4+ yaşlı safkan Arap atları 1.400 metre mesafe kum pistte start aldı. Koşuda, Salih Yıldızer’in sahibi olduğu BİLDENHAN, jokeyi Halis Karataş idaresinde galibiyete uzandı. Sultansuyu Tarım İşletmeleri yetiştirmesi, 8 yaşındaki kır erkek safkanın kariyerinde, G3 Mehmet Ali Kiper, Vali (İzmir), Vali (Adana), Lozan ile A3 Şanlıurfa’nın Kurtuluşu ve Çakabey Koşuları olmak üzere 8 Grup yarış zaferi bulunuyor. İsmet Akkılıç’ın antrene ettiği safkan, elde ettiği bu birincilikle toplamdaki 23. galibiyetini hanesine yazdırdı.

 

4 safkanın katıldığı Yüreğir Belediyesi Koşusu’nun ikincisi ise BAY EMİR oldu. Tabelanın üçüncü basamağında GOLDEN KING yer alırken, ZÜBEYİR, yarışı dördüncü olarak tamamladı.

 

Yarışın ardından düzenlenen törende, kazanan safkanın sahibi Salih Yıldızer’e kupasını Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir verdi. Kocaispir ayrıca, kazanan safkanın antrenörü İsmet Akkılıç’a çiçek takdim etti.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yüreğir, Belediye, Başkanlığı, Koşusu’nu, Bildenhan, Kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı