Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 14:12
 
Türkiye’nin İlk Dinamik Led Aydınlatmalı Stadyumu Kapılarını Futbolseverlere Açtı
Aydınlatmada dünya lideri Signify’ın saha ve tribün aydınlatmalarını gerçekleştirdiği Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, 26 Ocak’ta oynanan Göztepe – Beşiktaş maçıyla kullanıma açıldı. Süper Lig’de mücadele eden İzmir temsilcisi Göztepe’nin yeni evi, Türkiye’nin ilk dinamik LED aydınlatmalı stadyumu olma özelliğini taşıyor. Signify Türkiye Satış Direktörü Saner Kırık: “Bu büyük projede yer almaktan ve bir ilke imza atmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.
SPOR Haberi
Türkiye’nin İlk Dinamik Led Aydınlatmalı Stadyumu Kapılarını Futbolseverlere Açtı

TÜRKİYE’NİN İLK DİNAMİK LED AYDINLATMALI STADYUMU KAPILARINI FUTBOLSEVERLERE AÇTI

Eylül 2017’de temeli atılan, aydınlatmada dünya lideri Signify tarafından saha ve tribün aydınlatmaları gerçekleştirilen stadyum, 26 Ocak’ta oynanan açılış maçıyla spor dünyasına merhaba dedi. 25 bin 35 kişilik kapasitesi olan ve büyük merakla beklenen stadyum, ilk maç gününde futbolseverler tarafından büyük ilgi gördü.

 

BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Stadyumun saha ve tribün aydınlatmalarını üstlenen Signify Türkiye’nin Satış Direktörü Saner Kırık: “Signify Türkiye olarak Göztepe Stadyumunun saha ve tribün aydınlatmalarını gerçekleştirmenin büyük gururunu yaşıyoruz. Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin, Türkiye’nin ilk dinamik LED aydınlatmalı stadyumu olmasına katkı sunup, bir ilke imza atmaktan kıvanç duyuyoruz. Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, gelecekteki benzer projeler için örnek bir çalışma oldu.’’ şeklinde görüş bildirdi.

 

SPOR TESİSLERİNDE IŞIĞIN, AYDINLATMANIN ÖTESİNDE BİR MİSYONU VAR

Sözlerinin devamında, aydınlatma sisteminin bir spor tesisi için oldukça önemli ama çoğu zaman gözden kaçan bir unsur olduğuna dikkat çeken Kırık: “ İyi kurulmuş bir aydınlatma sistemi, oyun alanını aydınlatmaktan çok daha fazlasını yapar. Seyircilerin saha içini daha net görmesini sağlayarak alınan keyfi artırmasının yanı sıra; yayın kalitesinin yükselmesinde ve karşılaşmaları televizyondan ya da ekrandan takip eden sporseverlere çok daha kaliteli bir hizmet sunulmasına önayak olur. Bu yönüyle söz konusu proje, aynı zamanda Türk spor endüstrisinde kalitenin de yükselmesine katkı sağlaması açısından öncü bir misyona sahip.” dedi.

 

Sosyal Medya, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, maç özetleri, gizemli virüs, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye’nin, İlk, Dinamik, Led, Aydınlatmalı, Stadyumu, Kapılarını, Futbolseverlere, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı