Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 19:40
 
TBMM’de İdlib Özel Oturumu
TBMM Başkanı Şentop, İdlib Özel Oturumu ile açıklamada bulundu.
GÜNDEM Haberi
TBMM’de İdlib Özel Oturumu

TBMM’DE İDLİB ÖZEL OTURUMU

TBMM Başkanı Şentop, İdlib Özel Oturumu ile açıklamada bulundu.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, TBMM'de yapılacak İdlib özel oturumu ile ilgili bilgi vererek, "Görüşme Salı günü yapılabilir kanaatindeyim" dedi.

 

TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un açıklamasında şunları söyledi; “Şehitlerimizin ailelerine sabır diliyorum. Geceden beri yakından takip ediyorum. Bölgedeki arkadaşlarımızdan detaylı olarak bilgileri takip ediyorum. TSK saldırıyı gerçekleştiren rejim güçlerine karşı büyük bir operasyon gerçekleştirdi ve devam ediyorlar. Bölgede barışı daha kötü etkileyecek bir tablo olmaması için uluslararası hukuk çerçevesinde temaslarımızı sürdürüyoruz. Türkiye gerekeni yapıyor. Diplomatik ve askeri olarak devam ediyor. Gerginliğin tırmanmaması için gerekeni yapacağız. Bu iç ve dış siyasetin ötesinde bir mesele. TBMM’de İdlib özel oturumu ile ilgili görüşme Salı günü yapılabilir kanaatindeyim.”

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: TBMM’de, İdlib, Özel, Oturumu,
Yorumlar
Haber Yazılımı