google-site-verification=bf0gYdHN8AAxdpCf8M7U55vBp7C2rA7GI1BMH0CNpQw
Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 15:18
 
Kaymakam Adayı Necati Aktan’dan Vali Mahmut Demirtaş’a Ziyaret
İl Planlama ve Koordinasyon Müdür Vekilliği görevini yürütürken Osmaniye iline Kaymakam Adayı olarak atanan Necati Aktan, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.
- Haberi
Kaymakam Adayı Necati Aktan’dan Vali Mahmut Demirtaş’a Ziyaret

KAYMAKAM ADAYI NECATİ AKTAN’DAN VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’A ZİYARET

Adana İl Planlama ve Koordinasyon Müdür vekilliği görevini yürütürken Osmaniye iline 108. Dönem Kaymakam Adayı olarak atanan Necati Aktan, Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Demirtaş, Adana’da gerçekleştirilen birçok kamu yatırımının koordinasyonunu gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından ve kente verdiği tüm hizmetlerden dolayı Kaymakam Adayı Necati Aktan’a teşekkür edip yeni görevinde başarılarının devamını temenni etti.

 

Kaymakam Adayı Necati Aktan ise birlikte gerçekleştirdikleri tüm projelerin kendisine çok önemli katkılarının olduğunu belirterek Vali Demirtaş’a kabulü ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

 

Sosyal Medya, Sosyal Medya Gazetesi, WhatsApp, Facebook, instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika, Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, en kolay kredi kredi kartı, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, Adayı, Necati, Aktan’dan, Vali, Mahmut, Demirtaş’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı