Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 15:25
 
Ceyhan’da Personellere Göz Taraması
Adana Ceyhan Belediyesi personeli, Özel Çukurova Göz Hastanesi’nin yaptığı özel bir uygulama ile göz taramasından geçirildi.
YEREL Haberi
Ceyhan’da Personellere Göz Taraması

CEYHAN’DA PERSONELLERE GÖZ TARAMASI

Adana Ceyhan Belediyesi personeli, Özel Çukurova Göz Hastanesi’nin yaptığı özel bir uygulama ile göz taramasından geçirildi.

Ceyhan genelinde yaptığı sağlık taramaları ve halka verdiği sağlık hizmetleri ile sosyal belediyecilikte güzel hizmetler sunan Ceyhan Belediyesi, bu sefer de kendi personeline sağlık hizmeti sundu.

 

Ceyhan Belediyesi,  bütün personele göz bakım hizmeti sundu. Gözlük kullananlara gözlük numaralarının uygun olup olmadığı konusunda bilgiler verildi. Ayrıca göz tansiyonu ve yazın görülebilecek rahatsızlıklarla ile ilgili göz doktoru tarafından uyarılarda bulunulan genel göz taramasına, personelin ilgisi bir hayli fazla oldu. 

 

Çukurova Göz Hastanesi doktorları tarafından taramadan geçirilen personel uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını dile getirdi. Göz rahatsızlığı olanlara teşhis konulurken, herhangi bir rahatsızlığı olmayanlara da göz sağlığı ile ilgili tavsiyelerde bulunuldu.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın talebi ile Ceyhan Belediyesi ve  Özel Çukurova Göz Hastanesi arasında imzalanan protokol ile belediye çalışanlarına  göz tedavilerinde ve cerrahi müdahalelerde  indirim uygulanacak.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceyhan’da, Personellere, Göz, Taraması,
Yorumlar
Haber Yazılımı