Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 13:18
 
Çetin, Miniklerle Birlikte İzmir Marşı’nı Söyledi
Dünyagöz Hastanesi ile yapılan protokol kapsamındaki göz kontrolleri sırasında miniklerle buluşan Başkan Soner Çetin, “Kreşlerimizdeki çocuklara İstiklal Marşı, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve İzmir Marşı’nı öğretiyor, sonra birlikte söylüyoruz” dedi.
YEREL Haberi
Çetin, Miniklerle Birlikte İzmir Marşı’nı Söyledi

ÇETİN, MİNİKLERLE BİRLİKTE İZMİR MARŞI’NI SÖYLEDİ

Adana Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Gülen Yüzler Semt Kreşlerinde eğitim gören miniklerle bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdi.

 

Çukurova Belediyesi’nin Dünyagöz Hastanesi ile yaptığı protokol kapsamındaki göz kontrolleri ve göz sağlığı ile bilgilendirme toplantısı son olarak Atatürk Kadın Yaşam Köyü’nde gerçekleştirildi. Gülen Yüzler Semt Kreşlerinde eğitim gören minikler de göz kontrolünden geçirilmek üzere Atatürk Kadın Yaşam Köyü’ne getirildi. Burada çocuklarla buluşan Başkan Soner Çetin’in oldukça keyifli olduğu gözlendi.

 

Çocuklarla sohbet eden Başkan Soner Çetin, bir ara miniklerle birlikte hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söyledi. Çocukların kendisine eşlik etmesinden ve İzmir Marşı’nı eksiksiz söylemesinden memnun olan Başkan Soner Çetin, “Kreşlerimiz lojistik olarak çok iyi durumda. Eğitim anlamında da üst seviyede. Bu nedenle halkımızdan büyük ilgi görüyor. Ağaç yaşken eğilir. Çocuklarımızın Atatürk ilkelerine bağlı ve Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi için küçük yaşta eğitim çok önemli. Bu nedenle kreşlerimizde miniklere İstiklal Marşı’nı, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’ni, 10. Yıl ve İzmir Marşı’nı öğretiyoruz. Çocuklarımızı ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

 

Daha sonra Atatürk Yaşam Köyü’nde kadınlar ve çocuklar göz kontrollerinden geçirildi, ardından da göz sağlığı konusunda bilgilendirildi.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çetin,, Miniklerle, Birlikte, İzmir, Marşı’nı, Söyledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı