Haber Detayı
13 Şubat 2020 - Perşembe 11:11
 
Avcılar’da Eğitici Seminerler Devam Ediyor
İstanbul Avcılar Belediyesi daha sağlıklı birey ve toplum için, Gülsevin Buket Değirmenci Aile Danışma Merkezi bünyesinde çalışmalarını sürdürüyor.
SAĞLIK Haberi
Avcılar’da Eğitici Seminerler Devam Ediyor

AVCILAR’DA EĞİTİCİ SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

İstanbul Avcılar Belediyesi daha sağlıklı birey ve toplum için, Gülsevin Buket Değirmenci Aile Danışma Merkezi bünyesinde çalışmalarını sürdürüyor.

 

Avcılar Belediyesi’nin birey ve toplum ruh sağlığını korumak ve güçlendirilmesine destek sağlamak amacıyla başlattığı eğitim programları devam ediyor.  Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışan merkez, vatandaşlara ücretsiz psikolojik rehberlik ve profesyonel danışmanlık hizmeti yanı sıra her ay düzenli olarak, rehabilite edici eğitim programları hizmeti de veriyor.

 

Firuzköy’de bulunan Gülsevin Buket Değirmenci Aile Danışma Merkezi’nde, uzman psikologlar eşliğinde gerçekleşen ailelerin ya da bireylerin karşılaşacağı sorunların çözümlerine ilişkin bilgilendirme seminerleri ve eğitimlerinin Şubat ayı programı şöyle:

 

10 Şubat Pazartesi     Saat: 14.00 : Evlilik, Yaşam Okulu ve Aile içi İletişim

13 Şubat Perşembe    Saat: 14.00 : Depresyon

20 Şubat Perşembe    Saat: 14.00 : Panik Atak ve İlaçsız Tedavi

27 Şubat Perşembe    Saat: 14.00 : Kaygı Bozuklukları

 

“Tüm sorunların karşısında el eleyiz” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren merkezden  www.avcilar.bel.tr adresinden ya da 444 69 89 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avcılar’da, Eğitici, Seminerler, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı