google-site-verification=bf0gYdHN8AAxdpCf8M7U55vBp7C2rA7GI1BMH0CNpQw
Haber Detayı
31 Mayıs 2020 - Pazar 18:17
 
Akgün, 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 65 yaş üstü vatandaşlar ile bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.
- Haberi
Akgün, 65 Yaş Üstü Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

AKGÜN, 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 65 yaş üstü vatandaşlar ile bir araya gelerek, bir süre sohbet etti.

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar bugün 14:00 ve 20:00 saatleri arasında izni olarak sokağa çıktı. Sokakta yürüyüş yapıp, parklarda dinlenen vatandaşları yalnız bırakmayan İstanbul Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, onlar ile bir araya gelerek, sohbet edip dertlerini dinledi.

 

BAŞKAN AKGÜN’E TEŞEKKÜR

Biraz olsun sokağa çıkarak huzur bulduklarını dile getiren 65 yaş ve üzeri vatandaşlar, bu zor günlerinde yanlarında olarak, kendilerine destek olan Başkan Akgün’e teşekkür etti.

 

ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Başkan Akgün ise, “Bu pazar, güzel ve güneşli havanın tadını Büyükçekmece’mizin büyükleri ile birlikte çıkardık. 65 yaş üstü komşularımızla hasret giderdik. Sosyal mesafeye özen gösterip, tedbirleri elden bırakmayarak, bu zor günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

 

Sosyal Medya, Sosyal Medya Gazetesi, WhatsApp, Facebook, instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika, Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, en kolay kredi kredi kartı, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akgün,, 65, Yaş, Üstü, Vatandaşlarla, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı