Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 18:18
 
Adana’daki İşletmelere E-Ticaret Eğitimi Verdi
Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını anlattığı eğitimlerine devam ediyor. n11.com’un, Adana’da gerçekleştirdiği e-ticaret eğitimi 158 iş ortağının katılımıyla gerçekleşti.
EKONOMİ Haberi
Adana’daki İşletmelere E-Ticaret Eğitimi Verdi

ADANA’DAKİ İŞLETMELERE E-TİCARET EĞİTİMİ VERDİ

E-ticaret platformu n11.com, e-ticaretin önemini ve sahip olduğu açık pazar iş modelinin sunduğu fırsatları anlatmak üzere Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor. Beş yıldır Türkiye'yi il il dolaşarak iş ortaklarına e-ticaret eğitimi veren ve satışlarını artırmanın yollarını paylaşan n11.com’un, 2020 yılındaki5’inci durağı Adana oldu. Sheraton Otel’de gerçekleşen e-ticaret eğitimine 158 iş ortağı katıldı.

 

KOBİ’LER N11.COM’LA DİJİTALLEŞECEK

KOBİ’lere güçlü bir e-ticaret kanalı sunarken sektörün gelişimine katkı sağlayacak ve tüketicinin e-ticaret eğitimini güçlendirecek çalışmalar yapan n11.com; Adana’da düzenlediği buluşmayla iş ortaklarını e-ticaretin dünyadaki ve Türkiye’deki gelişimi, e-ticaret eğitimi, platform kullanımı, satışı artırma yolları, sipariş süreç yönetimi, mevzuatlar, reklam uygulamaları, tüketici hakları, kişisel verileri koruma kanunu, reklam kullanımı ve kargo süreçleri gibi başlıklar hakkında bilgilendirdi. Eğitimin e-fatura ve e-arşiv bölümünde, n11.com ve Digital Planet iş birliğiyle geliştirilen elektronik fatura sistemi“n11faturam.com”unKOBİ'lere sunduğu avantajlar paylaşıldı.

 

ELEKTRONİK TİCARETE DİJİTAL DESTEK MERKEZİ

KOBİ'lere e-ticarete açılması konusunda rehberlik eden n11.com, bu yıl iş ortaklarına eğitim alanında dijital dünyada da dokunacak. İş ortakları için yeni bir dijital platform hazırlayan n11.com, masa başında ya da mobil ortamda e-ticaretle ilgili tüm süreçleri paylaşacak. Üyelik, ürün yükleme, sipariş yönetimi, entegrasyon, muhasebe, lojistik, akıllı ürünler, mağaza destek noktalarının yanı sıra online eğitim videolarının yer alacağı destek merkezinde satış süreçleri ile satışı artırmanın ipuçlarına ulaşılabilecek.

 

Sosyal Medya, WhatsApp, Facebook, Instagram, Sosyal Medya Uygulamaları, Oyun, Son dakika Güncel Haberler, Çeyrek altın ne kadar, NTV, CNN, memur alımı, sözcü, hürriyet, milliyet, cumhuriyet, Wikipedia, N11, sahibinden, gitti gidiyor, morhipo, trendyol, n11, amazon, hepsiburada, sözleşmeli personel, en kolay kredi kredi kartı, canlı maç izle, 4D, taşerondan kadroya geçen, sürekli işçi, EYT, #WallStreetJournal, # USAToday, #NewYorkTimes, #WashingtonPost, #FinancialTimes, #TheWallStreetJournal, #AlAwsat, #TheGuardianWeekly, #DieZeit, #AlArabyAlJadeed,

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana’daki, İşletmelere, E-Ticaret, Eğitimi, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı